awladutidjani

TPL_GK_LANG_GK_MOBILE_DESKTOP TPL_GK_LANG_GK_MOBILE_REGISTER TPL_GK_LANG_GK_MOBILE_LOGIN

Bienvenue, Invité
Nom d'utilisateur : Mot de passe : Se souvenir de moi
Bienvenue dans le forum Kunena!

SUJET : Właściwie załatwione 24

Właściwie załatwione 24 il y a 6 mois 2 semaines #798

Uważaj na mód; w ciągu 20 lat ramy czasowe hot pink lipstick może pory swoje zdjęcia ślubne. Zamierzasz jak to może być tak, że twój zdjęcia wspomnienia są zazwyczaj ponadczasowe.

Blush: Zostań paznokcie hybrydowe krakow paznokcie żelowe kraków centrum naprawdę a wybierając się kolor w pinky brzoskwinia lub róży lub, jeśli uzyskać zaczerwieniona, brązowy ton. Eksperymentuj i znaleźć zazwyczaj pasuje Twojej skóry. Użyj puszystego śniegu rumieniec, będą one zwykle dłużej niż róże śmietany. Aby zastosować rumieniec, zaczynają się od linii włosów do połowy ucha słuchu , mieszanki do przodu do przodu kwartał , a następnie z powrotem do linii włosów i do góry. Dla najlepsze pamiętam szczotki , który jest wielkość Apple Mackintosh z policzka. Po początkowej suche z jakimś luźnym proszkiem to zastosować odrobinę więcej suche z przodu policzek .

Pomadka do ust czyszczenie : Będziesz robić dużo uzyskanie w dniu ślubu, więc będziesz będzie potrzebował kolor warg która będzie ostatni. Użyj matowe albo nawet lub top połysku, ponieważ nie pragnienie, by być makijaż w ciągu dnia.
Pamiętaj, aby użyć kolorowanki , który uzupełnia swoje włosy oraz wykorzystują konturówki w sam swoim błyszczyk lub szminka. Nie korzystać z wargi liniowej dużo ciemniejszy od twojej szminka lub błyszczyk. on wygląda ostre i bardzo nienaturalne na zdjęciach.
Zakup szminka lub błyszczyk do ust oraz konturówki do utrzymania w torebki na cały dzień.

Ślub wskazówka makijaż: Niewielkie czysta
przedłużanie rzęs kraków

Jeśli twoje usta są rzęsy kraków oczywiście rzeczywista bogatszy pojawić .

Ślub wskazówka makijaż: Makijaż twarzy usuwania.
przedluzanie rzes krakow

Pamiętaj, aby mieć kosmetyki urazy . Jak wiecie makijaż nie po prostu wytrzeć, szczególnie na pewno nie od pięknej, białej sukni ślubnej ślubne sukienka. Chusteczki kosmetyczne są poręczny przeprowadzki poręczny.

Cień do powiek: Aby pomocy przy wyborze i wykorzystując Twój cień do oczu należy pamiętać, aby czytaj artykuł Donny; Wspaniałe Nostalgia oczy proste.
Dla każdego, kto jest upewnić się, artykuł Donny; Krok przez po kroku makijaż smokey do oka sexy.

Ślub Fundacja twarzy tip: brwi.

Właściwie załatwione Wsparcie wzmocnić i dodać wyraz na twarzy. Wyraź swoją brwi zadbana, ale zrobić w każdym tygodniu przed ślubem w przypadku mają po wyrywanie lub woskowanie. Fill brwi, jeśli potrzebne , z brwi ołówkiem kolor to nieco jaśniejszy w porównaniu do brwi. Pędzel w drodze z pędzelkiem do brwi lub czy nawet dużo więcej naturalny wygląd.
Here
Here
Here
Here
Here
L'administrateur a désactivé l'accès en écriture pour le public.
Propulsé par Kunena

Copyright 2013-2014 © Technosen-Sarl - Patte d'oie Builders-route des Niayes, villa n°9. Tel : (+ 221) 33 835 09 09 Fax : (+ 221) 33 835 09 29 E-mail: info@technosen.com

TPL_GK_LANG_MOBILE_TOP TPL_GK_LANG_MOBILE_SWITCH_DESKTOP